1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Arıza 23. Bölüm

Arıza 23. Bölüm
0

Kısa sürede Pazar akşamlarının en çok izlenen dizilerinden biri haline gelen Arıza yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Arıza 23. Bölüm ile 21 Şubat Pazar akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Arıza dizisi 22. son bölümü ile SHOW TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerini Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan’ın paylaştığı Arıza’nın oyuncu kadrosunda; Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Cavit Çetin Güner, Uygar Özçelik de yer alıyor. Yönetmenliğini Recai Karagöz’ün üstlendiği, senaryosunu Yılmaz Şahin ve Çağla Kızılelma’nın kaleme aldığı Arıza dizisi 22. son bölümü ile SHOW TV’de yayınlandı. Arıza 22. son bölümde; İhtiyar’ın elinden sürpriz bir şekilde kaçırılan Balaban, Ali Rıza’yla bir anlaşma yapmak ister. Arıza 23. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arıza 22. son bölüm özeti..

Arıza 23. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=ecc6A04nr3Q”]

Arıza 22. Bölüm Özeti

Balaban Safir’in karşısındadır ama konuşmaya pek niyetli değildir. Rukiye ise Muzaffer’le konuştuğundan bu yana korkularını bir türlü dizginleyemez hale gelmiştir. İhtiyar’ın elinden sürpriz bir şekilde kaçırılan Balaban, Ali Rıza’yla bir anlaşma yapmak ister.

Burak ise Balaban’la çoktan yeni bir anlaşma yapmış, işe koyulmuştur. Halide ve Ali Rıza gelecekleri adına önemli bir karar verirler. Abisiyle buzları erittiğini düşünen Burak, yaptığı planla abisini zor bir durumda bırakırken kendisini bekleyen sürprizin farkında değildir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir