1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Arıza 20. Bölüm

Arıza 20. Bölüm
0

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Arıza yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Arıza 20. Bölüm ile 31 Ocak Pazar akşamı Show tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Show TV’nin her bölümü ayrı bir heyecan fırtınasına sahne olan dizisi Arıza, 19. yeni bölümüyle izleyicilerinin karşısına çıktı. Sevilen dizinin yeni bölümüne Muzaffer’in Ali Rıza’yı tehdit ettiği dakikalar damga vurdu!

Arıza 19. bölüm izlemek için tıklayınız.

Arıza 20. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=AL9XYstH98c”]

Arıza 19. Bölüm Özeti

Haşmet, Fuat’ı karşısına alır ve geçmişteki acımasız ihanetinin hesabını sormaya başlar, fakat Fuat kolay çözülecek gibi değildir. Babasına ulaşmak için her şeyi yapmaya razı olan Burak, karşısında ailenin başındaki isim olan Murat’ı bulur.

Murat anlaşmayı bozmak istemediği için kardeşiyle karşı karşıya gelmeyi göze almıştır. Muzaffer’in ise Ali Rıza’dan bir isteği vardır ve eğer bu isteğini yerine getirmezse diye Muzaffer, onu en kıymetlisi üzerinden tehdit etmiştir.

Muzaffer’in elinde Halide’yi ve Haşmet’i ele verecek büyük bir kozu vardır. Ali Rıza sevdiklerine zarar gelmemesi için bedelini ödemek pahasına bir plan yapar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir