1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Alev Alev 25. Bölüm

Alev Alev 25. Bölüm
0

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Alev Alev yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ekranlara geliyor. Alev Alev 25. Bölüm ile 29 Nisan Perşembe akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

SHOW TV’nin her bölümü ayrı bir heyecana sahne olan dizisi Alev Alev 24. yeni bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Perşembe akşamları ekranlara gelen dizinin son bölümüne; İskender’in Çiçek’e duygularını ifade ettiği sahne damga vurdu.

Alev Alev 25. Bölüm Ön İzleme

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=mTqQ5wf_EXQ”]

Alev Alev 25. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=lFMf6KDNZ8Y”]

Alev Alev 25. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=mwFj9TlFFZI”]

Alev Alev 24. Bölüm Özeti

Bülent cinayetinin şüphelisi olarak gözaltına alınan Çiçek’i kurtarmak için herkes seferber oldu. Küsmüş olmasına rağmen Rüya, Çiçek’in yardımına koşarken Çiçek de İskender’i kurtarmak için harekete geçti. İskender’in kendisi yüzünden hapse girmesini istemeyen Çiçek, hayatını alt üst edecek bir adım atarak Atlas’ı şahitlik yapması için mahkemeye götürdü. Atlas’ı olayların tanığı olarak dinleyen mahkeme, İskender’i serbest bıraktı.

Çiçek’in yalan söylediğini ve İskender’i kurtarmak için yaptıklarını Atlas’tan öğrenen Tomris, Çiçek’i evden kovdu. Sevdiği kadını kaybetme korkusu yaşayan Ömer, Rüya’nın İzmir’e gitmesini engellemeye çalıştı. Ömer’in anlattıklarından etkilenen Rüya, kalbinin sesini dinleyerek İstanbul’da kalma kararı aldı.

Hapisten çıkma umudunu giderek kaybeden Çelebi, Adnan’a Ozan’ı öldürmesi için görev verdi. Adnan, Ozan’a doğrulttuğu silahı ateşlediği sırada Ömer, Ozan’ı kurtarmak için üstüne atladı. Finalde Adnan’dan Ozan’ın öldüğünü duyan Çelebi, istediği haberi aldıktan sonra işin üstüne kalacağını ve bir daha hapishaneden çıkamayacağını düşünerek intihara teşebbüs etti. Tüm bu şoke eden gelişmelerin ardından neler olacağı şimdiden büyük bir merak konusu.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir