1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kalp Yarası 2. Bölüm

Kalp Yarası 2. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının yeni dizisi Kalp Yarası yeni bölümü ile ATV ekranlarında yayınlanıyor. Kalp Yarası 2. Bölüm ile 5 Temmuz Pazartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kalp Yarası dizisi ilk bölümü ile ATV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin ve Merve Çağıran’ın yer aldığı dizide Ferit’in geçmişinden sahte bir evlilik ile intikam alması ve ardından gelişen hikaye diziseverlerin karşısına çıktı. Kalp Yarası dizisinin yeni bölümünden fragman yayınlandı.

Kalp Yarası 2. Bölüm İzlemek için tıklayınız.

Kalp Yarası 2. Bölüm Fragmanı

Kalp Yarası 1. Bölüm Özeti

Ferit Sancakzade, Antakya’nın köklü ailelerinden birinin el üstünde tutulan veliahdıdır. Ayşe ise hayatta kendi ayakları üzerinde durmayı başarmış, İstanbul’da yaşayan, hayat dolu bir genç kızdır.

Ailesinin tercihi Varoğlu Ailesi’nin kızı Hande ile evlenmek üzere olan Ferit, düğün öncesi gerçeklerle yüzleşir ve dünyası altüst olur. İhanetle sarsılan Ferit’in yolu, Ayşe’yle kesişir. İkili, tesadüfi tanışmalarının ardından kendilerini zorlu bir evlilik oyununun içinde bulurlar.

Medeniyetlerin beşiği olan kadim bir toprakta, Antakya’da geçen hikâye, dostluğun aşkla, geçmişin gelecekle, tutkunun sabırla sınanmasıyla gerçek bir aşk hikâyesine dönüşür.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir