1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Evlilik Hakkında Her Şey 29. Bölüm

Evlilik Hakkında Her Şey 29. Bölüm
0

Salı akşamlarının sevilen dizisi Evlilik Hakkında Her Şey yeni bölümleri ile Fox tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Evlilik Hakkında Her Şey 29. Bölüm ile 26 Nisan Salı akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Fox ekranlarında yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisi her Salı akşamı ekranlara gelmeye devam ediyor. 19 Nisan Salı akşamı ekrana gelen Evlilik Hakkında Her Şey son bölümü reyting sıralamasında Total de 18. olarak 2,29 puan aldı. Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin 28. bölümünde; Hiçbir şey hatırlayamadıkları kayıp zamanın gizemini çözmek ve Yalın’ı bulmak için geriye dönük adımlarını takip etmek zorunda kalan Sanem, Bora ve Güneş’i büyük bir macera beklemektedir.

Evlilik Hakkında Her Şey 29. Bölüm Fragmanı

Evlilik Hakkında Her Şey 28. Bölüm Özeti

Hiçbir şey hatırlayamadıkları kayıp zamanın gizemini çözmek ve Yalın’ı bulmak için geriye dönük adımlarını takip etmek zorunda kalan Sanem, Bora ve Güneş’i büyük bir macera beklemektedir. Azra’yı kırdığı için çok pişman olan Efe kızının ölümünden sorumlu olan Aziz’le yüzleşir.

Bu yüzleşme aslında Efe’nin kendisiyle yüzleşmesidir. Aklındaki sorulara cevap arayan Efe’nin aradığı cevap ise Azra’nın kendisidir… Azra, Nagehan ve Ekrem davasında önemli bir bilgi edinir. Dava ilerledikçe Aziz, Nagehan ve Ekrem üçgeninin ardındaki sırlar ortaya çıkmaya başlar.

Geçmişi ve geleceği arasında bir seçim yapmak zorunda kalan Nagehan’ı büyük bir sürpriz beklemektedir. Yavaş yavaş her şeyi hatırlamaya başlayan Aziz ise geçmişinin günahlarından temizlenmeye hazırdır. Çolpan ve Erman evlilik kararlarını duyuracakları büyük bir aile yemeği tertip ederler. Sanem ve Bora’nın son anda katıldıkları akşam yemeği, tüm aile için, beklenmeyen bir sürprizle sonlanır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir