1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Aziz 18. Bölüm

Aziz 18. Bölüm
0

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Aziz yeni bölümleri Cuma akşamı sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. Aziz 18. Bölüm ile 18 Mart Cuma akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cuma akşamları ekranlara gelen Aziz bölümleri her hafta izleyenleri Show TV ekranlarına kilitlemeye devam ediyor. Aziz, 17. bölümüyle izleyenlerinin karşısına çıktı. Aziz’in 17. bölümünde Aziz ve Efnan hapishanede evleniyor! Efnan idam edilecek mi?

Aziz 18. Bölüm Fragmanı

Aziz 17. Bölüm Özeti

Efnan’la evlenerek onu Payidar yapar. Hapishanede bir ilki gerçekleştiren ikili duygusal anlar yaşarken Efnan’ın sözleri Aziz’i gözyaşlarına boğdu. Bu sancılı yolculuk esnasında ise, Efnan’ın büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalarak ölümle sınandığını öğrenir. Sevdiği kadını bu amansız çıkmazdan kurtarmak isteyen Aziz, bir an bile düşünmeden kendi canını ortaya koyar. Ancak bu sefer Pierre, Aziz’in canından daha önemli bir hedefin peşindedir.

Bu olayda kimi çıkarlarını kimiyse sevdiğini kollamak üzere hareket ederken, Efnan’ın akıbeti tüm sırrını korumaya devam edecektir.

İlginizi Çekebilir
yunusemre_ardahan

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir