Kahraman Babam 3. Bölüm
0

İlk 2 bölümü ile ekranlara gelen yeni dizi Kahraman Babam yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları Show TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kahraman Babam 3. Bölüm ile 21 Haziran Pazartesi akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kahraman Babam 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Uğur ve Yonca’nın buluşması merak uyandırırken nefes kesen yangın sahneleri, izleyiciye aksiyon dolu bir bölümün sinyallerini veriyor. Yonca, kundaklama olayıyla ilgili olan adamı sorgularken Uğur da faillerin peşini bırakmamakta ne kadar kararlı olduğunu bir kez daha gösteriyor.

Kahraman Babam 3. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=MjpOq3KKmH8″]

Kahraman Babam 3. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=vYtgFqeZc6Q”]

Kahraman Babam 1. ve 2. Bölüm Özeti

Karısının ölümüne sebep olan yangının faillerinin peşine düşen Uğur, yakalamaya çok yaklaştığı Nazım’ın ani ölümüyle zor durumda kaldı. Nazım’ın ölümünden sorumlu tutulduğu için nezarethaneye düşen Uğur, görmek için can attığı kızı Ömrüm ile olan görüşmesine de yetişemedi. Yonca ile birlikte babasını umutla bekleyen Ömrüm, Uğur’un gelmemesiyle büyük bir hayal kırıklığı yaşadı. Baba kızın arasına beklenmedik engeller girmeye devam ederken, Ömrüm’ün yaşadığı hayal kırıklığı Cem ile Uğur’u da yeniden karşı karşıya getirdi. Ömrüm’ün üzülmesine engel olmak isteyen Cem, Uğur’la yüzleşti.

Cem’in söylediği ağır sözler ikili arasında gerilimi yükseltti. Baba kızın kavuşamaması izleyenlerin yüreklerine dokunurken, diğer tarafta itfaiye ekibinin aksiyon dolu kurtarma çalışmaları nefesleri kesti. Büyük bir uçak kazasına müdahale eden itfaiye ekibi, uçağın içindeki zehirli maddeleri çıkarabilmek için zamanla yarıştı. Müdahale edilen başka bir olayda ise Uğur, intihar etmek için çalıştığı binanın penceresine çıkan bir adamı kurtardı.

Zorlu vakalarla mücadelesine devam eden Uğur, kundakçıları yakalamak için de pes etmedi. Nazım’ı öldüren ve kundaklama olayıyla ilgili olan adamın mahkemeye getirildiğini öğrenen Uğur, harekete geçti. Yonca’nın anahtarlarını ve kartını gizlice alarak sorgu odasına ulaşan Uğur’un finalde adamı kendi yöntemleriyle sorguladığı dakikalarda heyecan giderek yükseldi. Savcı ile Yonca’nın sorgu odasına gelmesiyle sonlanan bölümün ardından “Uğur, içinde bulunduğu durumdan nasıl kurtulacak?” sorunun yanıtı merakla bekleniyor.

İlginizi Çekebilir
Baba-Bolum-6

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir