Şeref Sözü Dizisi Final Yapıyor
0

Lübnan’da ki çekim sahneleri ile tanıtımı büyük ses getiren yeni sezon Show TV dizilerinden, Şeref Sözü dizisi için final kararı alındı. Şeref Sözü 4. bölüm ile ekranlara veda etmeye hazırlanıyor.

Pandemi nedeniyle oldukça etkilenen dizi sektörü, yeni sezona bomba gibi girdi. Birbirinden iddalı yeni yapımlar reyting zirvesinde en üst sıralarda yer alırken bazı yapımlar ise ilk 10 dışında kalarak final kararı alıyorlar. Daha önce Çatı Katı Aşk ve Öğretmen dizisinin final yapacağının duyurulmasının ardından bu kez de Şeref Sözü dizisinin final yapacağı öğrenildi.

Show TV’nin Tims&B imzalı projesi Şeref Sözü ekrana veda ediyor. Cevdet Mercan’ın yönettiği Eda Tezcan’ın ise kaleme aldığı proje dev prodüksiyonuyla dikkat çekmişti. Birsel Altubtaş’ın haberine göre, Tolgahan Sayışman, Sude Güler, Hülya Darcan, Aras Aydın ve Öykü Çelik’i buluşturan dizi düşük reytinglerinden dolayı 4. bölümde ekrana veda edecek. Bu sabah ekibe gönderilen 5. bölüm senaryosunun ise çekilmeyeceği öğrenildi. Dizinin dün akşam yayınlanan bölümü reyting listesinde ilk 10’a girememişti.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir