1. Anasayfa
  2. Dizi Tanıtımları

Amazon Prime Yeni Dizisi “Maxton Hall”

9 Mayıs 2024'te prömiyerini yapacak olan dizi aşk, güven, sınıf ayrımı ve dürüstlük konularını ele alarak izleyicilere ayrıcalık ve güç üzerine bir hikaye sunuyor.

Amazon Prime Yeni Dizisi “Maxton Hall”
0

Amazon Prime’ın yeni dizisi Maxton Hall 9 Mayıs tarihinde platformda sevenleri ile buluşacak. Yayınlanan Maxton Hall’un fragmanı ise prestijli bir özel okulda sınıflar arası bir romantizmi ve yüksek riskli bir dramı gözler önüne seriyor. Mona Kasten’in çok satan kitabı “Save Me “den uyarlanan dizi şimdiden merak konusu olmaya başladı.

Amazon Prime Video, Mona Kasten’in beğenilen romanı Save Me’den Ruby ve James’in hikâyesine hayat veren yeni dizisi Maxton Hall – The World Between Us’ın (Maxton Hall – Die Welt zwischen uns) resmi fragmanını yayınladı. Lüks ama bir o kadar da gizemli Maxton Hall özel okulunun arka planında geçen dizi, zengin bir varis olan James Beaufort ile mütevazı bir geçmişe sahip zeki bir burslu öğrenci olan Ruby Bell’in hayatlarını keşfe çıkıyor.

Fragman, izleyicilere onların dünyasını tanımlayan karmaşık ilişkilere ve romantik dönemeçlere bir bakış sunuyor. Ayrıca, Ruby ve James’in farklı dünyalardan gelmelerine rağmen, seçkin çevrelerinin beklentilerine ve sırlarına meydan okudukları bir olay örgüsüne işaret ederek, önemli gerilim ve dostluk anlarının ipuçlarını veriyor.

Ruby’nin farkında olmadan James’in ailesinin itibarını yerle bir edebilecek skandal bir sırrı keşfetmesiyle hikâye dramatik bir hal alır. James bu olayın sonuçlarıyla başa çıkmaya çalışırken, Ruby’nin sessizliğini satın almaya çalışır. Başlangıçtaki farklılıklarına ve James’in şüpheli taktiklerine rağmen, aralarında karmaşık bir ilişki gelişir. Ruby kendini James’in ayrıcalık ve güç dünyasının içine çekilirken bulur, James ise Ruby’nin açık sözlü dürüstlüğünün ve güçlü ahlaki pusulasının değerini anlamaya başlar. Roman, sırlar ve sosyal rekabetlerle dolu yüksek riskli bir okul ortamının arka planında aşk, güven, sınıf ayrımı ve kişisel bütünlük temalarını araştırıyor.

James Beaufort ve Ruby Bell’in modern aşk hikayesini anlatan dizide Ruby, istemeden de olsa okulu Maxton Hall’da büyük bir sırra şahit olur. Kibirli milyoner vâris James Beaufort ise bu talihsizlik sonucunda onunla yüz yüze gelmek zorunda kalır ve Ruby’yi susturmak ister. Aralarındaki ateşli tartışmalarından şaşırtıcı bir kıvılcım doğar.

Maxton Hall’da Harriet Herbig-Matten, Damian Hardung, Sonja Weißer, Fedja Van Huêt, Clelia Sarto, Runa Greiner, Martin Neuhaus, Julia-Maria Köhler, Andrea Guo, Justus Riesner, Eli Riccardi, Ben Felipe, Esmael Agostinho, Govinda Gabriel Cholleti, Frederic Balonier, Eidin Jalali, Thomas Douglas, Cynthia Micas, Hyun Wanner ve Gustav Schmidt de rol alıyor. Maxton Hall dizisinin ilk sezonu 6 bölümden oluşuyor. Daphne Ferraro’nun (Dark) yaratıcısı olduğu dizinin yönetmenliğini Tarek Roehlinger (A State of Emergency) ve Martin Schreier (Dream Factory) üstlendi. Ceylan Yıldırım, UFA Fiction yapımı dizide yönetici yapımcı görevini üstlendi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir