Masumlar Apartmanı 7. Bölüm
1

Salı akşamlarının en çok izlenen dizisi olmayı başaran Masumlar Apartmanı dizisi yeni bölümü ile devam ediyor. Masumlar Apartmanı 7. Bölüm ile 27 Ekim Salı akşamı TRT1 ekranlarında olacak.

TRT 1’in büyük beğeniyle izlenilen dizisi Masumlar Apartmanı 6. bölümüyle ekrana geldi. Sevilen dizide bu hafta Hikmet’in İnci ve Han’ın evlendiğini açıklaması olay yarattı. Safiye’nin İnci’yle ilgili kurduğu kabuslar gerçek olur. Haluk elindeki evlilik kozunu Han’a karşı kullanarak içinde bulunduğu borç batağından kendini kurtarmaya çalışır. İnci Han’ın karanlık taraflarını gördükçe sevdiği adamın kim olduğunu sorgulamaya başlar.

Masumlar Apartmanı 7. Bölüm izle

Masumlar Apartmanı 7. Bölüm Fragmanı

Masumlar Apartmanı 7. Bölüm 2. Fragmanı

Masumlar Apartmanı 6. Bölümde Neler Oldu?

Hikmet’in İnci ve Han’ın evlendiğini açıklaması Masumlar Apartmanı’nda deprem etkisi yaratır. Safiye’nin İnci’yle ilgili kurduğu kabuslar gerçek olur. Haluk elindeki evlilik kozunu Han’a karşı kullanarak içinde bulunduğu borç batağından kendini kurtarmaya çalışır. İnci Han’ın karanlık taraflarını gördükçe sevdiği adamın kim olduğunu sorgulamaya başlar.

Aynı okula gitmeye başlayan Neriman ve Ege arkadaşlığı tüm olumsuz şartlara rağmen ilerler. Han Uygar ve İnci’nin aynı radyoda çalışmalarını kabul etmiş gibi gözükse de asıl amacı farklıdır. Safiye içine düşen kurttan kurtulmak için Han’ın evliliğinin gerçekliğini araştırmaya karar verir. Safiye’nin yaptığı plan Gülben’in zor anlar yaşamasına sebep olur. Güvenli alanım dediği evinde onu kötü bir sürpriz beklemektedir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Yine cok guzel bir bolumdu. Kirmizi oda ile opacak bolumu merakla bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir