0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Aşkın Tarifi final bölümü ile son kez Pazartesi akşamı ekranlara gelecek. Aşkın Tarifi 13. Bölüm final bölümü ile 6 Eylül Pazartesi akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Aşkın Tarifi 12. son bölümü ile Kanal D ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün yer aldığı Aşkın Tarifi dizisi yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları ekrana geliyor. Aşkın Tarifi 30 Ağustos Pazartesi yayınlanan 12. Bölümde Fırat ve Naz’ın ortağı kim olacak? Aşkın Tarifi 13. final bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Aşkın Tarifi 12. son bölüm özeti.

Aşkın Tarifi 13. Bölüm Final Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=qN1VD8pkRyk”]

Aşkın Tarifi 12. Bölüm Özeti

Fırat’ın sağlığıyla ilgili sakladığı sır ortaya çıkınca ortalık iyice karışıyor, yine de Fırat bu durumu kendi lehine çevirmek için elinden geleni yapıyor.

Taylan, Fırat’ın bu zaafını fırsat bilecek ve ona zarar verebilmek için haince bir plan hazırlar. Taylan’ın yeni planından bihaber olan Naz, Fırat’ı korumak için kendince bir yönteme başvurur. Taylan’ın hamlesi Naz ile Fırat ilişkisindeki dengeleri nasıl etkileyecek?

İlginizi Çekebilir
baraj-bolum-10

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir