1. Anasayfa
  2. Video Galeri

“Annem” Filminin Fragmanı Yayınlandı

“Annem” Filminin Fragmanı Yayınlandı
0

Ülkemizin başarılı isimlerinden yönetmen Mustafa Kotan’ın “Annem” filminin ilk fragmanı, filme ait resmi hesaplardan paylaşıldı. Fedakâr bir anne ve kendisi için yaptıklarına rağmen annesinden utanan bir kızın ikili ilişkisini beyaz perdeye aktaran “Annem”in başrollerini ise Özge Gürel ve Sumru Yavrucuk paylaşıyor.

Yeni nesil oyuncular arasında öne çıkan isimlerden biri olan Özge Gürel’in başrolü usta oyuncu Sumru Yavrucak ile paylaştığı Annem filminin konusu ise şöyle: Nazlı, annesinden utanan ve maalesef bir an önce ondan kurtulmak isteyen genç bir kızdır. Nazılı’nın annesi ise, kızı için her şeyi yapmaya göze alan, imkânsızlıkları mümkün kılmaya çalışırken kendi hayatını feda eden iyi niyetli bir kadındır. Üniversiteyi kazanması ile doğup büyüdüğü köyden, kurtulmak istediği annesinden ayrılan Nazlı, aradan geçen onca yıldan sonra annesinin yanına geri dönmeye karar verir.

Filmin oyuncu kadrosunda Gürel ve Yavrucuk’a eşlik edecek isimlerden bazıları ise Sercan Badur, Tuna Orhan, Itır Esen, Fatma Toptaş, Fulya Özcan, Zuhal Acar ve Tuğçe Karabayır olacak. Annem’in yönetmen koltuğunda Sihirli Annem Bir’iz filminin yönetmenliği ile adını bir kere daha duyurmuş olan Mustafa Kotan otururken filmin senaryosunu hazırlama işini Hababam Sınıfı Yeniden ve Aslı Gibidir’in senaryosuna imza atan Ayşe Balıbey, Evren Erdoğan ve Bener Karaçor üstlendi.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir