1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sol Yanım 5. Bölüm

Sol Yanım 5. Bölüm
0

Yeni dizi Sol Yanım Perşembe akşamları Star tv ekranlarında izleyiciler ile buluşuyor. Sol Yanım 5. Bölüm ile 24 Aralık Perşembe akşamı Star tv ekranlarında yayınlanacak.

17 Aralık Perşembe akşamı Sol Yanım 4. bölümü ile ekranlara geldi. Heyecanı hat safhaya çıkaran dizide Burak’ın kaza geçirmesi sonrası Serra tek suçlu olarak görülür. Selim ise tüm çabalarına rağmen artık Serra’yı bundan kurtaramaz. Serra’nın Kutlusay Malikanesinde çalışmak zorunda kaldığı Sol Yanım son bölümde neler oldu? Serra’nın Asena’nın doğum gününde çalışması Serra ve Selim ilişkisini nasıl etkileyecek? İşte Sol Yanım yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sol Yanım 5. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=32S1VCzwpMw”]

Sol Yanım 4. Bölüm Özeti

Serra suçlamalardan nasıl kurtulacak? Burak’ın kaza yapmasına sebep olan Barbar mı? Asena’nın doğum gününde neler yaşanacak? Kutlusay Malikanesi’ne giren Serra, Selim’le karşılaşacak mı? İhsan ve Nilgün’ün hikayesi ortaya çıkacak mı?

Burak’ın korkunç kazasından sonra okuldaki herkes Serra’yı suçlamaya başlar. Eda, işi Serra’ya tokat atmaya kadar götürürken; bu kez Selim dahi Serra’yı savunamaz. Burak’ın kazasına sebep olan aracın peşine düşülürken; Barbar korkuya kapılır.

Asena’nın doğum gününün organizasyonunu Serra’nın çalıştığı otel üstlenince, Serra mecburen ilk kez Kutlusay Malikanesine girer. Partinin ardından temizlik yapan Serra’yı evde gören Onur çok şaşırır.

Biricik, Serra ile ilgili gerçeği öğrenince bunu koz olarak kullanır. İhsan’ın oğlu Selim’e sürekli örnek gösterdiği Mert Tekin, okula konferans vermeye gelince kendisiyle ilgilenme görevi Serra’ya verilir. Serra’yı Mert Tekin’le birlikte gören Selim, duygularının farkına varır ve ikisinin yaşadığı tartışma Selim’in sürpriz biçimde Serra’yı öpmesiyle sonuçlanır!

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir