1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Mahkum 18. Bölüm

Mahkum 18. Bölüm
0

Fox tv ekranlarının sevilen dizisi Mahkum yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Mahkum 18. Bölüm ile 21 Nisan Perşembe akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Perşembe akşamları ekranlara Mahkum bölümleri her hafta yeni bir merak konusu ile sevenlerini ekran başına kilitliyor. 14 Nisan Perşembe akşamı ekranlara Mahkum son bölüm reyting sıralamasında Total de 6,40 puan alarak 1. oldu. Mahkum dizisinin 17. bölümünde; Fırat ve Barış, canları pahasına mücadele edip çocuklarının hayatını kurtarırlar. Verdiği savaş sonunda kızına kavuşan Fırat için yenin bir sayfa açılır. Barış Yesari davasını bitirmenin zamanı gelmiştir.

Mahkum 18. Bölüm Fragmanı

Mahkum 17. Bölüm Özeti

Cemre ve arkadaşlarının yardımıyla harekete geçer. Kendince uyguladığı yöntemlerle Barış’ın işlediği cinayetler hakkında delil toplamaya başlar. Hiç beklemediği bir anda cinayet bıçağının da ortaya çıkmasıyla, Fırat zafere adım adım yaklaşmaktadır.

Fırat’a karşı Sinyor ile iş birliği yapan Barış, Fırat’ın cinayet davalarıyla ilgili somut adımlar atması sonucu köşeye sıkışır. Büge’nin de Zeynep cinayetini öğrenmesiyle iyiden iyiye sarsılır. Bir yanda özgürlüğü diğer yanda sevdiği kadın… Dört duvar arasına girmemeye kararlı olan Barış, tehlikeli sulara geri döner.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir