1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Hercai 49. Bölüm

Hercai 49. Bölüm
0

Cuma akşamları ATV ekranlarında yayınlanan Hercai dizisi yeni bölümü ile devam ediyor. Hercai 49. Bölüm ile 27 Kasım Cuma akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Hercai 48. son bölümü ile ATV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santarcığlu ve Serhat Tutumluer’in yer aldığı dizinin yeni bölümünde neler yaşanacak merak ediliyor. Hercai 49. bölüm fragmanı yayınlandı. Hercai nefes kesen bir bölümle izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yeni bölüm fragmanında Aslan’ın ölümü ile yıkılan ev halkının ardından Azize Aslanbey’in her şeyi itiraf etmesi fragmanda bomba etkisi yarattı.

Hercai 49. Bölüm Fragmanı

Hercai 49. Bölüm 2. Fragmanı

Hercai 48. Bölüm Özeti

Füsun Aslanbey’in gelişi ve Miran’ın öz babasının Hazar olduğunu açıklaması; hem Aslanbeyler’in hem de Şadoğulları’nın hayatında bir bomba etkisi yaratır. Miran, Hazar’ın babası olduğu gerçeğini kabullenemezken Şadoğlu’nda da bu konuda çatlak sesler çıkmaya devam etmektedir. Ancak Reyyan her zamanki gibi Miran’ın yanında olup desteğini esirgemez. Gerçeklerin ortaya çıkmasıyla eteğindeki bütün taşları döktüğü zannedilen Azize Aslanbey kaybedecek bir şeyi olmadığı için artık daha tehlikelidir ve ne olursa olsun Nasuh Şadoğlu’nun zamanında kendisine yaptıklarının hesabını soracaktır. Ancak Azize kendi intikamının peşinde koşarken burnunun dibinde yaşanan olayların farkında değildir. Aslan’ın en yakın dostuyla bile paylaşmadığı gizli planlarının büyük bir trajediye sebep olması an meselesidir. Miran hayatını allak bullak eden gerçeklerle yüzleşmeye çalışırken bu trajediye engel olabilecek midir? Yoksa Aslan her iki aileyi derinden sarsacak bir acı bırakıp çekip gidecek midir? Miran bir yandan hayatını sarsan sırrın getirdikleriyle mücadele ederken bir yandan da sevdiklerini korumak için Aslan’ın planlarına engel olmaya çalışacaktır

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir