1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Annemizi Saklarken 6. Bölüm

Annemizi Saklarken 6. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Annemizi Saklarken yeni bölümleri ile Star TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Annemizi Saklarken 6. Bölüm ile 12 Ocak Çarşamba akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Hande Doğandemir, Kutsi ve Hatice Aslan gibi isimlerin yer aldığı Annemizi Saklarken dizisi yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Annemizi Saklarken son bölümde; Derya, Handan’ın yeni kocasına onlardan bahsetmediğini öğrendiğinde imkansız bir ikilemin içinde kalır.

Annemizi Saklarken 6. Bölüm Fragmanı

Annemizi Saklarken 6. Bölüm 2. Fragmanı

Annemizi Saklarken 5. Bölüm Özeti

Handan’ın elinde evlilik cüzdanı var artık. Bu cüzdan Dündar’ı ilelebet ona bağlayacak, hayatını kurtaracak. Ama hangi bedeller uğruna? Derya, Handan’ın yeni kocasına onlardan bahsetmediğini öğrendiğinde imkansız bir ikilemin içinde kalır. Bora artık her şeyi bilen ve her an hayatlarını mahvedebilecek bir bombadan farksızdır. Derya, Bora’yla annesi arasında sıkışıp kalmıştır. Zengin koca uğruna evlatlarından bile kaçan bir kadına kim saygı duyar ki? “O kadın” diye hitap edilen Handan’ın Demir ailesi içinde huzur bulması mümkün mü?

Dündar’ın çocukları, rahmetli annelerinin yatağında Handan’ı bulunca kıyamet kopar. Selin’in tepkisi hem kendisi hem çevresindekiler için tehlikeli boyutlara ulaşır. Benan, küçük Pelin’i bu evliliği yıkmak için acımasızca kullanmaya başlar. Handan, herkesin ona düşman olduğu bir evde yapayalnızdır artık. Ve hızla bir tuzağın içine doğru çekilmektedir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir