Menajerimi Ara 44. Bölüm
0

Star TV ekranlarının keyifle takip edilen dizisi Menajerimi Ara yeni bölümleri ile Pazar akşamları ekranlara geliyor. Menajerimi Ara 44. Bölüm ile 4 Temmuz Pazar akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Menajerimi Ara dizisinin bu hafta 43. bölümü ekrana geldi. Menajerimi Ara dizisinin son bölümünde; Dicle, Tuğrul tarafından ajansa alınmazken, bu duruma Kıraç müdahale ediyor. Dicle ve Barış arasındaki gerilim devam ederken, Süper Ego’nun oyuncuları Ceyda’ya kaptırmamak için verdiği çaba ise sürüyor. Menajerimi Ara dizisinin son bölümünün konuk oyuncuları arasında Nursel Köse ve Mehmet Esen yer alıyor. STAR TV’nin sevilen dizisi Menajerimi Ara’nın son bölümü merak ediliyor. Menajerimi Ara 44. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Menajerimi Ara 44. Bölüm Ön İzleme

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=uHhJVFNh_pY”]

Menajerimi Ara 43. Bölüm Özeti

Peride’nin karşısına bambaşka bir iş fırsatı çıkar. Kıraç’ın oyuncusu Sinem Uslu, şampuan reklamı çekiminin olduğu günün öncesi Kıraç’ın sponsordan aldığı maşa ile saçlarını yakar. Bununla beraber Bahtiyar Engin’in setinden gelen acil durum haberiyle Çınar, oyuncusunun yanına koşar.

Ego Ajans çalışanları, Dicle’nin kovulduğu haberi ile şok olurken Kıraç, Ceyda’nın bu kararı sonucu deliye döner. Ceyda’nın bu tavrına tahammül edemeyen Kıraç, Çınar ve Peride ile Ceyda’dan kurtulmak için yeni bir plan yapar. Bu plan doğrultusunda menajerler Dicle’nin kovulmasının ardından Feris’in oyuncularını bölüşmek isterler ancak hiçbir şey istedikleri gibi gitmez. Çünkü Ceyda’nın onlara karşı verdiği savaşta pes etmek gibi bir niyeti yoktur.

İlginizi Çekebilir
Cocukluk-bolum-8

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir