1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Aziz 27. Bölüm

Aziz 27. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Aziz yeni bölümleri ile Show TV ekranlarında izleyenleri ile buluşmaya devam ediyor. Aziz 27. Bölüm ile 27 Mayıs cuma akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Show Tv ekranlarında yayınlanan Aziz bölümleri heyecan dolu dakikalar ile izleyenlerini Cuma akşamları ekran başına kilitliyor. 20 Mayıs Cuma akşamı ekranlara gelen Aziz son bölümü reyting sıralamasında Total de 3,03 izlenme oranı ile 9. oldu. Aziz 26. bölümde; Pierre’in almış olduğu darbe onun Hatay’daki varlığını tehlikeye sokar fakar Pierre, Hatay’dan kolay kolay vazgeçecek değildir.

Aziz 27. Bölüm Fragmanı

Aziz 26. Bölüm Özeti

Kenan’ın dört bir koldan sıkıştırılması onu bir yol ayrımına götürür. Kenan gücünü kaybetmemek adına Aziz’in kimliğini deşifre etmek için büyük bir oyuna girer ve Efnan’ı bu uğurda yem olarak kullanır! Kenan’ın Efnan üzerinden kurduğu oyun Pierre’in harekete geçmesine ve Aziz’e tuzak kurmasına neden olur. Efnan ise içinde bulunmuş olduğu durumdan kurtulmak isterken yılların üzerini örttüğü büyük bir sırrı öğrenir.

Aziz, Efnan’ın hayatının tehlikeye girişiyle bir yol ayrımına gelir. Efnan’ı kurtarabilmek için önünde iki seçenek vardır ve bu seçeneklerden biri ölüme çıkmaktadır. Aziz, Efnan için ölümü göze alıp sevdiği kadını kurtarabilecek midir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir