1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sefirin Kızı 50. Bölüm

Sefirin Kızı 50. Bölüm
0

Günü değişen Star tv dizisi Sefirin Kızı artık yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlarınıza geliyor. Sefirin Kızı 50. Bölüm ile 27 Nisan Salı akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Sefirin Kızı 49. son bölümü ile Star TV ekranlarında yayınlandı. Sefirin Kızı dizisinin başrollerini Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün paylaşıyor, dizinin yeni bölümleri bundan sonra Salı günleri ekrana gelecek. Son bölümde; Sancar, kocaman bir aile olacak olmanın mutluluğunu yaşar. Mavi ve Melek için Mavi’nin çabaları sayesinde konağın kapıları tekrar açılır. Ancak Halise’nin nasır tutan kalbinin kapılarının açılmaya hiç niyeti yoktur. Sefirin Kızı 50. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Sefirin Kızı 49. son bölüm özeti.

Sefirin Kızı 50. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=dS27bxgNxGs”]

Sefirin Kızı 49. Bölüm Özeti

Sedat ve Güven, Halise’nin üzerinde kurdukları baskının dozunu artırırken konakta da Gülsiye, tanık oldukları karşısında Halise ile ilgili korkunç bir şüpheye sürüklenir. Halise ise vicdanıyla evladını kaybetme ihtimali arasında kalır.

Elvan öğrendiklerini sindirmeye çalışırken arka arkaya tüm hayatını değiştirecek kararlar vermek zorunda kalır. Aklı ve kalbi arasında gelgitler yaşarken Bora ve Yahya’nın hamleleriyle iyice köşeye sıkışacaktır.

Sancar kalbindeki kuşkulardan arınıp tüm ailesine sahip çıkmaya çalışırken yine Mavi’nin tek başına alacağı bir kararla sınanacaktır. Üstelik bu karar yalnızca ikisini değil Sancar’ın sevdiği başka hayatları da etkilemektedir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir