1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Annemizi Saklarken 8. Bölüm

Sevilen Star TV dizisi Annemizi Saklarken 8. Bölüm ile final yapıyor.

Annemizi Saklarken 8. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının yeni dizisi Annemizi Saklarken yeni bölümleri ile Star TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Annemizi Saklarken 8. Bölüm ile 26 Ocak Çarşamba akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz. Annemizi Saklarken 8. Bölüm final yaparak ekranlara veda edecek.

Star TV ekranın yeni dizisi Annemizi Saklarken yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Annemizi Saklarken dizisinin 7. bölümünde; Dündar’ın Melek hakkındaki şüpheleri dikkat çekti. Başrollerinde Kutsi, Hande Doğandemir, Yeşim Ceren Bozoğlu gibi isimlerin yer aldığı ve ilginç konusu ile dikkat çeken Annemizi Saklarken yeni bölümüyle yine heyecanlı anlar yaşattı.

Annemizi Saklarken 8. Bölüm Fragmanı

Annemizi Saklarken 7. Bölüm Özeti

Handan’ın peri masalı son mu bulacaktır? Derya ve kardeşlerinin annelerini saklamaları neredeyse imkânsız bir hale gelmiştir. Bora’nın elindeki deliller ile Handan’ın sırrı nihayet gün ışığına çıkacak gibidir. Ela’nın zekâsı bazı sorunları çözerken başka çıkmazların içine sokar hepsini. Derya’yla Ela’nın iki ayrı taraf olması, aileyi de bölmektedir. Handan yeni hayatının altında ezilmeye başladıkça, kime güveneceğini de bilemez hale gelir. Bu da onu hatalar yapmaya sürükler. Bunca zaman gözünü onun üzerinden ayırmayan Bora ise artık yeni sorular sorması gerektiğiyle yüzleşmektedir. Handan’ın değil de babasının, Dündar’ın sakladıklarını sorgulamaya başlar. Füsun’un çok uzun zamandır sakladığı hayati bir sır, en olmaması gereken kişinin eline geçerken; Handan da gizli bir düşmanın kollarına düşmektedir… Zerrin’in kaderinin gölgesi üzerinde dolaşmaya başlar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir