İyi Günde Kötü Günde 5. Bölüm
0

Star TV’nin yeni dizisi İyi Günde Kötü Günde yeni bölümü ile ekranlara gelmeye devam ediyor. İyi Günde Kötü Günde 5. Bölüm ile 10 Ekim Cumartesi akşamı Star TV ekranlarında olacak.

İyi Günde Kötü Günde 4. son bölümü izleyicisi ile buluştu. İyi Günde Kötü Günde’nin son bölümünde Leyla, Sarp’ın düğünü başkasına devretmesi için Aslıhan’la konuştuğunu öğrenince çileden çıkıyor. Leyla, Sarp’ın düğünü başkasına devretmesi için Aslıhan’la konuştuğunu öğrenince çileden çıkar. Bir yandan işini bırakmak istemiyordur bir yandan da Sarp ile aynı ortama girmek ona işkence gibi geliyordur.

İyi Günde Kötü Günde 5. Bölüm Fragmanı

İyi Günde Kötü Günde 5. Bölüm 2. Fragmanı

İyi Günde Kötü Günde 4. Bölümde Neler Oldu?

Leyla, Sarp’ın düğünü başkasına devretmesi için Aslıhan’la konuştuğunu öğrenince çileden çıkar. Bir yandan işini bırakmak istemiyordur bir yandan da Sarp ile aynı ortama girmek ona işkence gibi geliyordur. Leyla, istifa edip etmeme konusunda hayatın ona getireceği işaretleri takip etmeye karar verir.

Sarp’ın ise bu konuda bambaşka planları vardır. Leyla’yı uzaklaştırmak için ona çok iyi bir iş teklifi gelmesini sağlar. Leyla’nın gelen iş teklifi ile iyice kafası karışır. Acaba teklifi kabul edip gidecek midir?

İlginizi Çekebilir
Akinci-bolum-13

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir