Gönül Dağı 2. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının Cumartesi akşamı ekrana gelen yeni dizisi Gönül Dağı yeni bölümü ile devam ediyor. Gönül Dağı 2. bölüm ile 24 Ekim Cumartesi akşamı TRT1 ekranlarında olacak.

TRT1 ekranlarının yeni dizisi Gönül Dağı ilk bölümü ile çok beğenildi. Başrollerini Berk Atan ve Gülsim Ali’nin yer aldığı Gönül Dağı dizisi sosyal medyada da en çok konuşulanlar arasına girdi. Taner, çocukluk aşkı Dilek’in kasabadan ayrılışının üstünden yıllar geçmiş olsa da onu unutamamıştır. Bir gün ona kavuşabilmenin ümidiyle yaşamaya devan ederken en büyük hayallerinden biri de yaptığı uçağı dünyaya tanıtmaktır.

Gönül Dağı 2. Bölüm izle

Gönül Dağı 2. Bölüm Fragmanı

Gönül Dağı 2. Bölüm 2. Fragmanı

Gönül Dağı 1. Bölümde Neler Oldu?

Sevdiklerine kavuşamayan aşıklara, savurduğu taşlarla kol kanat geren Gönül Dağı.. Nerede bir aşığın, bir yetimin kalbi kırılsa Gönül Dağından bir parça taş kopar derler ama büyük ama küçük… Gönül Dağı dizisi, bozkırın ortasında yer alan şirin bir kasabada yaşayan sıcakkanlı, sevecen Anadolu insanının öyküsünü anlatıyor. Çocukluk aşkı Dilek’le (Gülsim Ali İlhan) bir gün buluşma hayali kuran Taner’in (Berk Atan) kuzenleriyle yaptığı müthiş icat nelere sebep olacak?

Gönül Dağı Diğer Bölümler

Gönül Dağı 1. Bölüm

İlginizi Çekebilir
Mahkum-Bolum-8

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir