1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Arıza 30. Bölüm

Arıza 30. Bölüm
0

Pazar akşamlarının sevilen dizisi Arıza yeni bölümleri ile Show TV ekranlarında yayınlanıyor. Arıza dizisi fanal kararı aldı. Arıza 30. Bölüm ile 11 Nisan Pazar akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz. Dizinin final bölümü ekranlara gelecek.

Show TV’nin her bölümü ayrı bir heyecan fırtınasına sahne olan dizisi Arıza, 29. yeni bölümüyle izleyicilerinin karşısına çıktı. Sevilen dizinin yeni bölümüne Ali Rıza’nın Burak’tan intikam almak için harekete geçmesi damga vurdu! Peki şimdiden merakla beklenen Arıza 30. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Arıza 30. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=ByvTnWwxmV4″]

Arıza 30. Bölüm Final Fragmanı 2

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=ByvTnWwxmV4″]

Arıza 29. Bölüm Özeti

Ali Rıza Balaban’dan intikamını almış, sıra Burak’a gelmiştir. Burak ise bir yandan sayılı günleri kalan İhtiyar’dan kendisine kalacak güce kavuşmak için yanıp tutuşmakta, bir yandan da Ali Rıza ve Haşmet’in işini bitirme planları yapmaktadır. Halide’yi babası ve Ali Rıza arasında bir seçim yapmasını gerektirecek bir ikilemde bırakır.

Ali Rıza ve Haşmet ise Burak’ın elde edeceği gücün önüne geçmenin yolunun; sokaktakileri yanlarına çekmek olduğuna karar verir ve aksiyon alırlar. Ali Rıza babasından kalan defterde bahsi geçen ve gölgelerden biri olan 7 numaranın peşine düşer ancak çok uzaklarda aramasına gerek yoktur çünkü 7 numara Ali Rıza’ya yabancı biri değildir…

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir