1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Alparslan Büyük Selçuklu 22. Bölüm

Alparslan Büyük Selçuklu 22. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Alparslan Büyük Selçuklu 22. Bölüm ile 18 Nisan Pazartesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT1 ekranlarında yayınlanan Alparslan Büyük Selçuklu bölümleri her Pazartesi sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. Alparslan Büyük Selçuklu 21. Bölüm Total reyting listesinde 7,44 puan alarak 1. oldu. Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin 21. bölümünde; Ermeni köyüne baskın yapılacağı istihbaratını alan Alparslan ve alplar, Ermeni köyüne gitmişler, köydekilerin hançerleriyle burun buruna kalmışlardı. Alparslan bu tuzaktan nasıl kurtulacak? Liparit Kardeşler tuzaklarına düşürdükleri Alparslanlara karşı ne yapacaklar? soruları gündem oldu.

Alparslan Büyük Selçuklu 22. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Alparslan Büyük Selçuklu 22. Bölüm Fragmanı

Alparslan Büyük Selçuklu 21. Bölüm Özeti

Kekavmenos ile bir anlaşma yapan Selçuklular, bu anlaşmadan doğan haklarını nasıl kullanacak? Alparslan annesinin katiliyle anlaşma yapmış olmaktan dolayı içine düştüğü duygu karmaşasıyla nasıl baş edecek? soruları yanıt aradı. Karaca, Akça’nın aslında Selçuklu’ya çalıştığını yazdığı kağıdı Kekavmenos’un heybesine koymuştu. Bu notu bulan Kekavmenos’un buna tepkisi ne olacak? Akça açığa çıkacak mı yoksa Alpagut bunu önleyebilecek mi? Karaca emeline ulaşıp Akça’dan kurtulacak mı? Ferzat’ın kaçmasını sağlayan Yınal, bundan sonraki süreçte Ferzat ile bir işbirliğine mi gidecek, yoksa ondan kurtulmaya mı çalışacak? Dukas’ın yaralarını iyileştiren Ferzat, elindeki tuttuğu hazinenin farkına vardığında nasıl bir yol izleyecek? Vaspurakan valisi olma yolunda kurduğu planlar ardı ardına bozulan Diyojen’in yeni hamleleri ne olacak?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir