1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Akrep 15. Bölüm

Akrep 15. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen Star TV dizisi Akrep yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Akrep 15. Bölüm ile 18 Mart Perşembe akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Star TV ekranlarında yayınlanan Akrep dizisi nefes kesen yeni bölümüyle bu akşam seyirci karşısına çıktı. Sevilen diziye bu akşam Ferda’nın hapisten çıkmasıyla başlayan olaylar silsilesi damga vurdu. Peki şimdiden merakla beklenen Akrep dizisi 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Akrep 15. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=4ZzEV_QnfBs”]

Akrep 14. Bölüm Özeti

Ferda hapisten çıkar çıkmaz kızı Merve’yi görmek için soluğu köşkte alır. Perihan, Ferda’nın Merve ile konuşmasına engel olur ve ağır sözler sarf ederek Ferda’yı evden yaka paça attırır. Çünkü, artık Perihan’ın tek amacı, kızı Berna’nın katili Ferda’nın hayatını cehenneme çevirmektir.

Ahmet, Ferda’nın karşısına dikilip kızının nerede olduğunu öğrenmek ister. Yıllar sonra karşı karşıya gelen ikilinin geçmiş hesaplaşması, yerini özleme bırakır. Ahmet, kızını bulmak ve Ferda’ya kendini affettirmek için çabalarken, Fikret’e Emgen İlaç’teki hissesini devralmak istediğini söyler.

Fikret, Ferda’nın köşke gelişi sırasında kozunu kullanarak Merve’ye, annesinin yeni bir ilişkisi olduğunu söyler. Annesi tarafından bir kez daha kandırıldığını düşünen Merve’nin tepkisi ağır olur. Bunun üzerine Ferda, Fikret’e tehditler savurur ve çareyi Ahmet’te arar. Ahmet, kızının yerini söylemesi karşılığında Ferda ile anlaşır ve gerektiğinde çok tehlikeli olabileceğini de Ferda’ya gösterir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir