1. Anasayfa
  2. Dizi Tanıtımları

Aziz 1. Bölüm

Aziz 1. Bölüm
0

O3 Medya’nın, yapımcılığını Saner Ayar’ın üstlendiği yeni Show TV dizisi Aziz ilk bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Aziz 1. Bölüm ile 5 Kasım Cuma akşamı saat 20:00’de Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Yönetmen koltuğunda Recai Karagöz’ün oturduğu, senaryosunu Eda Tezcan’ın kaleme aldığı yeni Show TV dizisi Aziz oyuncu kadrosunda; Murat Yıldırım, Damla Sönmez, Simay Barlas, Ahmet Mümtaz Taylan, Fırat Tanış, Güven Murat Akpınar, Eren Hacısalihoğlu, Suzan Kardeş, Ayten Soykök, Elif Sönmez, Cenan Çamyurdu, Baran Akbulut ve Füsun Demirel ve Meral Çetinkaya yer alıyor.

Aziz dizinin konusu ise; Antakya’nın en büyük ve tek halı üreticisi olan Payidar ailesinin oğlu Aziz Payidar (Murat Yıldırım) refah ve zenginlik içinde bir hayat sürdürmektedir. Fransız delegesi Mösyö Pierre’in (Fırat Tanış) oğlu Teğmen Andre’yi öldürmesiyle Aziz’in kaderi değişir; doğduğu toprakları, biricik aşkını kısacası sahip olduğu her şeyi geride bırakmak zorunda kalır. İki yıl sonra öldü zannedilirken geri dönüşü herkes için beklenmedik olur. Artık hiçbir şey eskisi gibi değildir. Aziz sahip olduğu her şeyi kaybetmekle kalmamış, Fransız işgali altındaki Antakya bıraktığından daha kötü bir hal almıştır. Üstelik ilk aşkı Dilruba (Damla Sönmez) da amcası Galip Payidar’ın (Ahmet Mümtaz Taylan) oğlu Adem (Güven Murat Akpınar) ile nişanlanmıştır.

Her şeye sil baştan başlamak zorunda kalan Aziz, verdiği hayat mücadelesi ile küllerinden yeniden doğarken; basit bir köylü kızı olan Efnan’ın (Simay Barlas) beklenmedik bir şekilde hayatına girmesi ile duygusal anlamda da ikilemde kalacak, yaşadığı yoğun duygu karmaşası sonrasında zamanla hem kendini hem de gerçek aşkını bulacaktır.

Aziz 1. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Aziz dizisi karakterleri sayfamızdan detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Aziz Dizisi Tanıtım

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir