1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Gönül Dağı 14. Bölüm

Gönül Dağı 14. Bölüm
0

Cumartesi akşamlarının en çok izlenen dizisi Gönül Dağı yeni bölümleri ile ekranlara gelmeyedevam ediyor. Gönül Dağı 14. Bölüm ile 30 Ocak Cumartesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Gönül Dağı 13. son bölümü ile TRT 1 ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Berk Atan, Gülsim Ali İlhan, Yavuz Sepetçi ve Ege Aydın’ın yer aldığı dizi yayın hayatına başladığı ilk günden beri diziseverlerin sıkı takibi altında. Gönül Dağı 13. son bölümünde; Zahide’nin eski kocası Fikret’in ani gelişiyle birlikte Kaya ailesi şok yaşamıştır. Fikret, Zahide’den bir şans daha istemektedir. Zahide, bu şansı Fikret’e verecek midir? Yıllarca Zahide’ye kavuşma hayali kuran Sefer ne yapacaktır? Gönül Dağı 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Gönül Dağı 13. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Gönül Dağı 14. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=QJSZiqaWRAI”]

Gönül Dağı 14. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=m3LFxgZRtvU”]

Gönül Dağı 13. Bölüm Özeti

Taner ve amcaoğulları, SNK Mühendislik tarafından Sivil Havacılık Bölgesine sunum yapmaları için davet edilir.

Taner ve amcaoğulları bu güne hazırlanırken onlara İngilizce bilen birinin yardımı gerekmektedir. Cemile, herkese sürpriz yapar ve Dilek’i çağırır. Taner’in hayalleri için ondan vazgeçen Dilek, sunum günü geldiğinde yapmış olduğu fedakarlığın karşılığını görebilecek midir? Öte yandan Münir Bey, Asuman ve Ramazan’ın aşkını öğrenir. Asuman’ı annesinin yanına Ankara’ya göndermeye karar verir. Ramazan, buna engel olabilecek midir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir