1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Hercai 50. Bölüm

Hercai 50. Bölüm
0

Atv ekranlarının sevilen dizisi Hercai yeni bölümleri ile heycanı devam ettiriyor. Hercai 50. Bölüm ile 4 Aralık Cuma akşamı ATV ekranlarından yeni bölümünü seyredebilirsiniz.

Ekranların sevilen dizisi Hercai, 27 Kasım Cuma akşamı 49. bölümü ile ekranlara geldi. Hercai dizisinin son bölümüne Reyyan’a saplantılı aşkı yüzünden Aslan’ın Hazar’ı vurması damga vurdu. Başrollerinde Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santarcığlu ve Serhat Tutumluer’in yer aldığı dizinin yeni bölümünde neler yaşandı merak ediliyor.

Hercai 50. Bölüm İzle

Hercai 50. Bölüm Fragmanı

Hercai 49. Bölüm Özeti

Reyyan’a olan saplantılı aşkı nedeniyle onu kaçırmak isteyen Aslan, Hazar’ı vurmuş, son anda yetişen Mahfuz tarafından kendisi de vurulmuştur. Hazar’ı hayatta tutmak için var gücüyle çabalayan Reyyan ve Miran ise perişandır. Babasının Hazar olduğu bilgisini henüz sindiremeyen Miran şimdi bir de onu kaybetme ihtimaliyle karşı karşıyadır.

Aslanbeyler, Füsun Aslanbey’in gelişiyle yeni düzene alışmaya çalışırken konağa gelen haber karşısında bir kez daha yıkılırlar. Azize ise artık sadece Şadoğulları’nı değil Füsun’u da karşısına alacaktır. Babasının Miran’la ilgili planlarını öğrenen Cihan harekete geçerken Nasuh, Azat’a Azize hakkında öğrendiği her şeyi anlatır. İçinde bulundukları zor günlerden sevdalarına ve birbirlerine tutunarak, el ele geçmeye çalışan Reyyan ve Miran öğrendikleri büyük haber karşısında gözyaşlarına boğulurlar. Artık kaybedecek bir şeyi kalmadığını düşünen Azize ise Nasuh’u çiftliğe çağırır, bir yandan da korkunç planını gerçekleştirmek için Mahmut’a emir verir. Hazar ve Aslan yaşayacak mı? Reyyan ve Miran ne öğrendiler? Azize, Nasuh’la neden buluştu?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir