e
sv

Aşk Mantık İntikam 5. Bölüm

avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Cuma akşamlarının beğeni ile takip edilen dizisi Aşk Mantık İntikam yeni bölümleri ile Fox tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Aşk Mantık İntikam 5. Bölüm ile 16 Temmuz Cuma akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Aşk Mantık İntikam 4. son bölümü ile FOX TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde İlhan Şen, Melisa Döngel ve Burcu Özberk’in yer aldığı Aşk Mantık İntikam dizisinin son bölümünde; çatıda kilitli kalan ve eski defterleri açan Ozan’la Esra hiç beklenmedik şekilde Çağla’ya yakalanmışlardır. Ozan ve Esra durumu nasıl açıklayacaklarını bilemezler. Öte yandan Çınar’ın önerisiyle Menekşe’nin lokantası “Yakındakiler” uygulamasına katılır. Ozan, Çınar’ın sürekli olarak Esra’ya ilgili davranmasından rahatsız olmaya başlar. Aşk Mantık İntikam 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Aşk Mantık İntikam 4. son bölüm özeti.

Aşk Mantık İntikam 5. Bölüm Fragmanı

Aşk Mantık İntikam 4. Bölüm Özeti

Kendine itiraf edemese de git gide Esra’yı Çınar’dan kıskanıyordur. Menekşe’nin lokantasının kalabalıklaşmasını hazmedemeyen Zümrüt ise hemen bu işi baltalama planları yapmaya başlar. Çağla, Ozan’ı sevdiğini Çınar’a itiraf eder.

Çağla’nın Ozan’la yakınlaşabilmesi için tüm şirket çalışanlarının da davet edildiği bir doğum günü partisi düzenlerler. Çağla’nın doğum gününde Esra ve Ozan arasında ipler gerilir. Çınar ise Esra ve Ozan arasındaki bitmek bilmeyen gerilimin nedenini merak etmektedir. Esra’ya, Ozan’la neden sürekli sürtüşme halinde olduğunu sorar. Köşeye sıkışan Esra, Çınar’a gerçekleri itiraf edecek midir?

Sıradaki içerik:

Aşk Mantık İntikam 5. Bölüm