İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Arıza 1. Bölüm

Arıza 1. Bölüm
+ - 0

Show TV’nin yeni dizisi Arıza Pazar akşamı ilk bölümü ile ekranlara geliyor. Arıza 1. Bölüm ile 13 Eylül Pazar akşamı Show tv ekranlarında olacak.

Yapımını O3 Medya’nın üstlendiği ve başrollerini Tolga Sarıtaş ile Ayça Ayşin Turan’ın paylaştığı Arıza 1. Bölüm fragmanı yayınlandı. Yönetmenliğini Recai Karagöz’ün üstlendiği, senaryosunu Ozan Aksungur’un kaleme aldığı, başrollerini; Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan’ın paylaştığı, Arıza’nın kadrosunda; Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Cavit Çetin Güner, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağız Can Konyalı, Ali Seçkiner Alıcı, Cankat Aydos, Hazal Benli, Duygu Akdeniz, Kemal Burak Alper, Gökay Müftüoğlu ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül gibi sevilen oyuncular yer alıyor.

Arıza dizisinin konusu ise, ailesine düşkün, mert ve dürüst bir adam olan Ali Rıza’nın hayatı; tesadüfen arabasına binen Halide’yi kurtarmasıyla değişir. Ali Rıza’nın kaderinde artık kahraman olmak; Halide’nin kaderinde ise gün yüzüne çıkan karanlık geçmişi ile yüzleşmek vardır. Yolları tesadüfen kesişen Ali Rıza ve Halide, bu yolda beraber yürüyeceklerinin henüz farkında değillerdir.

Arıza 1. Bölüm Fragmanı

Arıza 1. Bölüm 2. Fragmanı

Arıza 1. Bölüm 3. Fragmanı

Yorum Yap