1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Arka Sokaklar 593. Bölüm

Arka Sokaklar 593. Bölüm
0

Kanal D ekranlarında yılların eskitemediği dizi Arka Sokaklar yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Arka Sokaklar 593. Bölüm ile 11 Haziran Cuma akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Arka Sokaklar 592.bölümüyle Kanal D’de ekrana geldi. Arka Sokaklar 592. bölümde Ekip, Giray’ı vuran Zeliş’i kurtarmaya çalışıyor. Arka Sokakların son bölümünde; Savcı Faruk, Zeliha’ya elinde silahla hastaneye girdiği görüntüleri izletir ve ekibe bunun hesabını sorar. Zeliha, Giray’ın ölümünden dolayı sorguya alınır. Hüsnü komiser kızını korumak için ne yapacak? Arka Sokaklar 592. bölümde Cemal, girdiği bir operasyonda deşifre oluyor. Ekip ise eli kolu bağlı bir şekilde Cemal’in kurtulmasını bekliyor. Cemal bu işten yara almadan kurtulmak için ne yapacak? Arka Sokaklar 593. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Arka Sokaklar 593. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=yP1VGPssV78″]

Arka Sokaklar 592. Bölüm Özeti

Kanal D ekranlarında yayınlanan uzun soluklu polisiye dizisi Arka Sokaklar 592. bölümde Savcı Faruk, ekibi rahatsız etmeye devam ediyor. Savcı Faruk, Giray’ın öldürülme dosyasında Zeliş’i sorguluyor. Başak’ın ısrarlarına rağmen Zeliş ifade vermeyi kabul ediyor. Faruk, Rıza Babanın da olduğu bir anda Hüsnü ve diğerlerini bu olay yüzünden suçluyor.

Hüsnü tüm suçu kabul ediyor. Bu sırada düzenlenen bir operasyon, Savcı Faruk’un talimatıyla iptal edilmeye çalışılınca ekip kendi inisiyatifini kullanmak zorunda kalıyor. Başka bir operasyonda ise Cemal, deşifre oluyor. Aycan’ı yakalamak için gittiği mezarlıkta kendisine komplo kuran kız tarafından ifşa ediliyor. Ekip minibüsünde bu durum tedirginlikle karşılanıyor. Ekip, eli kolu bağlı Cemal’in kurtulmasını bekliyor.

Rıza Baba, Ali’nin kızı Pınar’a yaptıklarını unutamıyor. Ali, olayı anlatmak istese de, başarılı olamıyor. Ekip arkadaşlarıyla da arası açılan Ali, polis evinde kötü bir yaşam sürüyor. Pınar, hala yaşadıklarına inanamaz halde büyük bir acı çekiyor. Kimseyi dinlemeyen Rıza Baba geri dönülmesi zor bir karar alıyor. Kızı Pınar ile Ali’nin boşanma işlemlerini hızlandırıyor. Bu kararını duyanlar büyük şok yaşıyor.

Ali, olanlardan sonra üzgün ve bunalıma girmiş bir şekilde polis evinde kalmaktadır. Rıza Baba ise, Ali’yi ekipten göndermeye karar vermiştir. Ayrıca, çiftin boşanma işlemlerini de hızlandırır. Olayları soğutmak isteyen Engin, Ali’nin kullandığı ilaçların etkisinde kalarak benliğinden çıktığını Rıza Baba’ya anlatmak üzere bir hamle yapar.

İlginizi Çekebilir
Masumiyet-bolum-9

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir