1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Ada Masalı 19. Bölüm

Ada Masalı 19. Bölüm
0

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Ada Masalı yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Ada Masalı 19. Bölüm ile 26 Ekim Salı akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

STAR TV ekranlarında yayınlanan Ada Masalı dizisinin 18. bölümü ekrana geldi. Ada Masalı 18. bölümde Sandal Ağacı Oteli’nin aldığı bir ödül, Haziran ve Poyraz’ın yollarının kesişmesine vesile olacaktır. Kırlangıç Adası’nda başlayan Haziran ve Poyraz aşkı şimdi de İzmir’in çok sesli, çok ışıklı ve çok hareketli sokaklarına taşacaktır.

Ada Masalı 19. Bölüm Ön İzleme

Ada Masalı 19. Bölüm Fragmanı

Ada Masalı 18. Bölüm Özeti

Haziran hayalindeki terfiyi almak için patronuna bir konuda yardım etmesi gerekecektir: Kırlangıç Adası’na gidip arsasını satmamak için direnen, Ada’nın da gelişiminin önünü tıkayan huysuz adamın bir açığını bulmalıdır. Haziran, bahsedilen araziye gittiğinde Poyraz’la tanışır. Poyraz onu turist kafilesiyle beraber fabrikadan atmaya çalışır. Daha ilk andan birbirlerine gıcık olurlar.

Bu sırada Haziran patronun ihtiyacı olan bilgiye ulaşır. Çok sevdiği İstanbul’a dönmek için sabırsızlanırken yıllardır görmediği teyzesiyle karşılaşır. Vapuru da kaçırınca mecburen Ada’da kalırlar. Ne olduğunu anlayamadan kendisini Poyraz’la dans yarışmasında dans ederken bulan Haziran çok geçmeden patronu tarafından yanlış yönlendirildiğini öğrenir. Dahası istemeden zarar verdiği kişinin Poyraz olduğunu anlar. Neden olduğu zararı düzeltmeyi kafasına koyan Haziran, Poyraz’a bir teklifle gider.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir