1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kalp Yarası 28. Bölüm

Kalp Yarası 28. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Kalp Yarası yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kalp Yarası 28. Bölüm ile 24 Ocak Pazartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV ekranlarında yayınlanan Kalp Yarası dizisi yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Kalp Yarası dizisinin 27. bölümünde; Zümrüt’ün desteği Betül’ü duygulandırır ve ağlatır. Adnan’ın ölümüyle yasa boğulan Sancakzade Konağı’nda Yaman ve Hande’nin yaptığı sürpriz şoke etkisi yaratırken, Ayşe’nin Mirza’nın amacını öğrenmesi dikkat çekti.

Kalp Yarası 28. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kalp Yarası 28. Bölüm Fragmanı

Kalp Yarası 27. Bölüm Özeti

Adnan’ın ölümüyle yasa boğulan Sancakzade ailesine Yaman ve Hande’nin yaptığı sürpriz, konakta tüm dengelerin değişmesine neden olur. Babasının ani ölümüyle sarsılan Ferit kendine gelmeye çalışırken, hiç beklemediği bir detay onu başka sorulara götürür.

Ayşe ise Şahin ve Mirza’nın amacını sonunda öğrenir ve büyük bir hayal kırıklığı yaşar.Hande ve Yaman, geçmişin intikamını Sancakzadeler’den acı bir şekilde alırken, Ayşe ve Ferit’e nasıl bir sürpriz yapacaktır?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir