İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Bir Zamanlar Çukurova 74. Bölüm

Bir Zamanlar Çukurova 74. Bölüm
+ - 0

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Bir Zamanlar Çukurova 74. Bölüm ile 26 Kasım Perşembe akşamı ATV ekranlarında izleyebilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi dün akşam son bölümü ile ekranlara geldi. Başrollerinde Murat Ünalmış, Nazan Kesal, Uğur Güneş ve Hilal Altınbilek’in yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova son bölümünde; Behice, kendi kurduğu kumpasta, ummadığı bir şekilde kurban haline gelir. Saldırıya uğramış görüntüsü vermesi için tuttuğu Erdinç, üzerine bir köpek saldırınca Behice’yi vurur ve korkuyla onu orada bırakıp uzaklaşır.

Bir Zamanlar Çukurova 74. Bölüm İzle

Bir Zamanlar Çukurova 74. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 74. Bölüm 2. Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 73. Bölümde Neler Oldu?

Halasının adeta kovulmuş olması, Müjgan’ı yine sonunu hesap etmediği bir karara iter! Müjgan da halasının peşinden evi terk edecektir. Fikret ise onu geri döndürmeye çalışırken, kendini açıklayamayacağı bir durumun içine soktuğundan habersizdir.

Halası ile ilgili olan biten, Müjgan’ın yine gözünün dönmesine neden olur. Fikret ile dertleşir ama sonrasında gelişenler yine sakinleşmesine engel olur. Müjgan, Züleyha’ya hesap sormaya konağa gider! Demir ona engel olur! Karşısına itiraf mektubunu çıkarmak ister ama bu vesile ile mektubun çalındığından haberdar olacaktır!

Yorum Yap