1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Arka Sokaklar 621. Bölüm

Arka Sokaklar 621. Bölüm
0

Cuma akşamlarının eskitemediğii polisiye dizisi Arka Sokaklar yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Arka Sokaklar 621. Bölüm ile 1 Nisan Cuma akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar dizisi Cuma akşamları sevenlerini ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Arka Sokaklar 620. bölümde; Selin ölüm tehlikesi ile burun buruna gelirken, sonrasına yaşanan gelişmeler, tüm ekibi şoke etti. Mesut komiser, Selin’i seri katil Poyraz’ın elinden kurtarmaya çalışıyor.

Arka Sokaklar 621. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 620. Bölüm Özeti

Ceren’i kurtarmak isteyen Selin, kendini tehlikeli bir durumun içine sokar. Poyraz’ı manipüle ederek Ceren’i serbest bırakmasını sağlar. Ancak bu sefer de kendisi Poyraz’ın elindedir. Ekip, Selin’in kayıp olmasından dolayı büyük endişe duymaktadır. Özellikle Poyraz’ın, onun peşinde olması kaygılarını ikiye katlar. Devriye gezen polisler Selin’in arabasını bulurlar ve ekibe haber verirler.

Olay yerine gelen Hüsnü ve Hakan, bagajı açtıklarında içinde Ceren’i bulurlar. Sağ olan Ceren, Selin ile ilgili durumu anlatınca Hüsnü, Mesut’a haber verir. Mesut, Garip ile Selin’in tutulduğu yeri bulur. Selin yerde hareketsiz yatmaktadır ve başında Poyraz durmaktadır. Mesut, silahını çıkartır Poyraz’ın kafasına dayar ve ateş eder. Poyraz, cansız bir şekilde yere yığılır. Ancak Mesut Poyraz’ın öldüğünü zannederken, adamın yaşıyor olması ve iyileşme ihtimalinin yüksek olması Mesut için hiç de iyi olmaz. Diğer yandan herkesin birbirini tanıdığı küçük bir mahallede Berke isimli bir çocuk arkadaşları ile parkta saklambaç oynarken kaçırılır. Ekip çocuğu bulmak için insan tacirlerinin peşine düşerken mahallede yaşanan başka bir olay herkesi derinden sarsar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir