Seversin 1. Bölüm
0

Diziler bir bir araya girerken yaz dizileride bir bir başlamaya hazırlanıyor. Kanal D ekranlarının iddalı yeni yaz dizisi Seversin 1. Bölüm ile 1 Haziran Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Yaz aylarında evlerimize konuk olacak Seversin dizisi Kanal D ekranlarında ilk bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin üstlendiği, senaryosunu Barış Erdoğan ve İlker Arslan’ın yazdığı Seversin dizisi izleyenler tarafından merak konusu oldu. Romantik komedi türündeki Seversin dizisi 1 Haziran 2022 tarihinde Kanal D’de yayınlanmaya başlayacak. D Productions imzalı dizinin yönetmenliğini Serdar Gözelekli üstlenirken, senaryosu Barış Erdoğan ve İlker Arslan’a ait.

Seversin Dizi Konusu

Tolga şöhretinin zirvesinde ama tatminsiz genç bir aktör, Asya ise üniversitede okuma hayalleri kuran ve avm’de çalışan bir tezgahtardır. Hayata siyah ve beyaz kadar farklı bakan bu iki gencin yolları, tesadüfler sonucu kesişince adeta iki farklı dünya birbiriyle çarpışır. Asya bir anda kendini hiç meraklısı olmadığı bir hayatın içinde bulurken, genç kızların sevgilisi Tolga da Asya’yı hafife almanın bedelini ağır ödeyecektir.

Seversin Dizi Oyuncuları

Seversin dizisi oyuncu kadrosunda; Nergis Kumbasar, Zeynep Kankonde, Ozan Dağgez, Ergül Miray Şahin, İlkin Tüfekçi, Ceren Topçu, Hazal Benli, Atakan Yılmaz, Yiğit Dikmen, Elif Çapkın, Nihayet Şahin, Halil İbrahim Kurum, Yağmur Gurur ve Ceren Taşçı gibi ünlü isimler yer alıyor.

Seversin 1. Bölüm Fragmanı

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir