1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yargı Dizisi Neden Bitiyor?

Yargı Dizisi Neden Bitiyor?
0

Pazar akşamlarına damga vuran Kanal D dizisi Yargı hayranlarına üzücü haber. Türkiye ve Dünya’nın bir çok yerinde geniş bir izleyici kitlesi olan Yargı dizisi final yaparak ekranlara veda etmeye hazırlanıyor.

Üç sezondur nefes kesen hikayelerle izleycisini ekrana bağlayan Yargı final tarihi belli oldu! Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’in başrollerini paylaştığı Yargı dizisinde ayrıca Uğur Polat, Cezmi Baskın, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Defne Kayalar, Alican Yücesoy, Arda Anarat, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Naşit Özcan, Sermet Yeşil, Ayşegül Cengiz, Muttalip Müjdeci, Ulvi Kahyaoğlu, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan, Merve Ateş, Gece Işık Demirel, Duygu Serin, Tolga Canbeyli, Onur Tekin, Çağrı Atakan ve Dilara Çakır gibi usta ve genç isimler rol alıyor.

Ali Bilgin ve Beste Sultan’ın yönettiği, Sema Ergenekon’un kaleminden çıkan Yargı dizisinin final tarihi belli oldu. Konusu, oyunculukları ve rejisiyle başarılı bir ekran macerası geçiren “Yargı” başta iki sezon olarak planlanmış ancak seyirciden gelen büyük ilgi üzerine üçüncü sezonu da çekilmişti.

Yargı Dizi Finali Ne Zaman ?

Kanal D’nin, üç sezondur ekranda olan Ay Yapım imzalı dizisi Yargı final bölümü 26 Mayıs’ta Kanal D ekranlarında yayınalancak Yargı 95. Bölüm ile final yaparak ekranlara veda edecek.

Yargı Yeni Bölümde Neler Olacak?

Yargı dizisi 91. bölüm ile devam ediyor. 28 Nisan Pazar akşamı ekranlara gelecek olan Yargı yeni bölümünde; Ceylin, Ilgaz’a evlilik yıl dönümlerinin ne zaman olduğunu sorar. Ilgaz’sa Ceylin’in sorusuna espirili bie şekilde üç kere evlendiklerini, hangisini sorduğunu söyler. Ilgaz, evlilik yıl dönümü kutlaması isteyen Ceylin’e unutulmaz anlar yaşatır.

İlginizi Çekebilir
Akrep-bolum-21

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir