Aşkın Tarifi 11. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Aşkın Tarifi yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Aşkın Tarifi 11. Bölüm ile 23 Ağustos Pazartesi akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

16 Ağustos Pazartesi akşamı izleyici ile buluşan Kanal D’nin fenomen dizisi Aşkın Tarifi son bölümüne Fırat’ı bitirmek isteyen Taylan’ın Naz’a gösterdiği sır dolu dosya damga vurdu. Fırat’ın para aldığı kişi ortaya çıkarken, dizinin son bölümünün hemen ardından yayınlanan 11. yeni bölüm fragmanında annesinin sözleri dikkat çekti. İşte Aşkın Tarifi 11. Bölüm fragmanı ve son bölüm özeti.

Aşkın Tarifi 11. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Aşkın Tarifi 11. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=l37y9lX3A0I”]

Aşkın Tarifi 10. Bölüm Özeti

Naz Fırat’ın yaptığı iyiliği başka bir şekilde geri ödemeyi öneriyor ve ona ortaklık teklifinde bulunuyor! Fırat’ın bu öneriyi kabul etmesiyle Fırat ile Naz’ın ezeli savaşlarındaki güç dengelerini de değiştiriyor.

Taylan, Fırat’ın restoranı kurtarmak için para aldığı kişiyi açığa çıkarınca Fırat’ın hem Naz hem de Sultan ile olan ilişkisi bitme noktasına geliyor. Fırat bu çıkmazdan nasıl kurtulacaktır? Naz ile Fırat’ın birlikte olabilmesi için hala bir umut var mıdır?

İlginizi Çekebilir
vlcsnap-2020-09-08-00h00m31s777

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir