Aşk Mantık İntikam 41. Bölüm
0

Fox ekranlarının sevilen dizisi Aşk Mantık İntikam finale son 2 bölüm kala Cuma akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Aşk Mantık İntikam 41. Bölüm ile 15 Nisan Cuma akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cuma akşamları ekranlara gelen Aşk Mantık İntikam bölümleri Fox tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Final kararı alan Aşk Mantık dizisinin finalden önceki son bölümü 15 Nisan Cuma akşamı ekranlara gelecek. Aşk Mantık İntikam 40. bölümde Esra ve Ozan mutluluklarını bozmamak için kavga etmemeye karar verir fakat bu durum ilişkilerinin dengesini bozuyor.

Aşk Mantık İntikam 41. Bölüm Fragmanı

Aşk Mantık İntikam 40. Bölüm Özeti

Esra ve Ozan sonunda beraberdirler. Mutluluklarını bozmamak için tartışmamaya, kavga etmemeye karar verirler. Başarırlar da. Fakat bu durum ilişkilerinin dengesini bozar. Esra evliliklerinin bir rutine girdiğini fark edince bunu düzeltmeye karar verir. Aralarındaki ateşi geri getirecektir ama olaylar planladığı gibi gitmez. Ozan, Esra’yla gittiği yemeği mahvedince Esra, Zeyno ve Elif’le küçük bir direniş başlatır. Ozan ise Eko ve Musa ile karşı direniş başlatacaktır. Mahalleye sıçrayan olay ortamın iyice gerilmesine neden olur. Esra ve Ozan’ın arasındaki bu çatışma ateşlerini geri getirse de artık yeni bir sorunları vardır. Şirketi almak isteyen karanlık bir adam beklemedikleri bir anda hayatlarını alt üst eden bir hamle yapacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir