Arrow 3. Sezon 21. Bölüm Ön İnceleme
0

Arrow 3. Sezon 20. Bölümde Oliver Queen, kardeşi Thea‘yı kurtarmak için Ra’s Al Ghul‘un teklifini kabul ederek onun yeni geçmek için ilk adımları atmıştı. Ve ilk olarak birlik dövmesini yaptırmıştı. Ra’s Al Ghul, Arrow-Ra’s Al Ghul yani Oliver’ı eğitmesi ve yeni durumuna alışması için SarabMaseo‘yu görevlendirerek ilk sinyalleri vermişti. Arrow 3. Sezon 21. Bölümde ise işleri hızlandırarak birçok eğitimde Oliver’ı sınıyan Ra’s Al Ghul, arkasında dönen olaylardan da habersizdir. Kızı Nyssa, Oliver‘ı hem kıskanıyor, hem de babasına karşı gelerek sinsi planları hızlandırarak yeni Ra’s’ı tahttan indirmenin planlarını yapmaktadır.

Ra’s Al Ghul, geçtiğimiz bölümde hem Oliver Queen’i hem de Arrow beyninden silmemiz gerek diyerek ilk sinyalleri vermişti. Fragmandan gördüğümüz kadar Oliver’ı birçok eğitimden geçirerek onu hazırlamakta hem de başka bir planın peşinde koşmaktadır. Anladığımız kadarıyla Oliver’dan Diggle‘ı öldürmesini istemektedir. Nyssa ise Starling City‘de farklı planlar ile Oliver’ı alt etmenin peşindedir.

Diğer taraftan da Stephen Amell, twitterdan paylaştığı not ile izleyicilerden özür dileyerek bu bölümde yapacakları için af diledi. Anladığımız kadarıyla Diggle ile arasında olacaklardan bahsediyor.

Arrow 3. Sezon 21. Bölüm Fragman:

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir