1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Maraşlı 25. Bölüm

Maraşlı 25. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Maraşlı yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Maraşlı 25. Bölüm ile 6 Temmuz Salı akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Maraşlı dizisinin 24. bölümü izleyenlere hüzünlü anlar yaşattı. Maraşlı 24. bölümde Yaralanan Savcı Tolga hastaneye kaldırılır. Savcı ölmediği için Savaş için çember artık iyice daralır. Savaş, yurtdışına kaçabilmek için Maraşlı’yı koz olarak kullanır ve Hurdacı ile pazarlık yapar. Savaş yurtdışına kaçmayı başarabilecek mi?

Maraşlı 25. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Maraşlı 25. Bölüm Fragmanı

Maraşlı 24. Bölüm Özeti

Maraşlı 24. bölümde; Maraşlı ve Mahur, çatışmadan sağ çıkarlarsa birbirlerine evleneceklerinin sözünü verirler. Maraşlı, Mahur’u ikna edip dağ evinden çıkarır.

Savaş’ın adamları Maraşlı’yı alır. Maraşlı ve Mahur evlenebilecek midir?

Yaralanan Savcı Tolga hastaneye kaldırılır. Savcı ölmediği için Savaş için çember artık iyice daralır. Savaş, yurtdışına kaçabilmek için Maraşlı’yı koz olarak kullanır ve Hurdacı ile pazarlık yapar. Savaş yurtdışına kaçmayı başarabilecek midir?

Mahur, Maraşlı’ya ulaşamaz, halasına Maraşlı ile uğradıkları saldırıyı anlatır. Necati, Mahur’u gözü yaşlı görür. Her şeyin sebebinin kendisi olduğunu düşünür. Vicdanıyla savaşan Necati, Maraşlı’yı kurtarmak ister. Necati, Maraşlı’yı kurtarabilecek midir?

Hurdacı, Maraşlı’yı alır, kendi mekanına kapatır. Baba oğul geçmişin tüm sırlarının döküldüğü büyük bir yüzleşme yaşar.

Maraşlı gittikçe gerginleşir. İki kimliği arasında sıkışan Maraşlı bu yüzleşmeden sağ çıkabilecek midir?

İlginizi Çekebilir
Ramo-bolum-18

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir