1. Anasayfa
  2. İpuçları

Arrow 4. Sezon İpuçları

Arrow 4. Sezon İpuçları
1

Arrow‘da 3. sezonun sonuna yaklaşırken, bölümlerin içerisinde bizlere ipucu vermeyi de ihmal etmiyorlar. Arrow 3. sezon 21. bölümde bize bu konuda birkaç ipucu verildi. Damien Dark!

Damien Dark hakkında elimizde çok fazla bilgi olmasa da onun H.İ.V.E ile bağlantılı olduğunu öğrendik. Yine 4. sezonun Diggle hakkında birçok bilgi veren bir sezon olacağını biliyorduk. Diggle‘ın kardeşi Andy‘nin ölüm emrini veren de H.İ.V.E olduğuna göre bu konu artık Arrow Takımının olayı olacak.

damian-wayne-arrow

4. sezonda Batman’i görürmüyüz bilinmez! Ama Damien Dark’ın Batman ile olan ilişkisi de kaçınılmaz. Eğer Damien’i görürsek, kim bilir belki Batman’i de görürüz.

Yine 4. sezonda Oliver’ın yardımcısının değişeceği söyleniyor. Birçok iddaa olsada öne çıkan yeni dört isim var. Thea, Tatsu, Ray ve Laurel isimleri şu anda ön planda. Diggle‘ın devam edip etmeyeceğinin henüz net olmadığı söyleniyor. Thea’nın Speedy olma yolunda ilk adımları attığını görmüştük. Tatsu’nun Katana olduğunu da gördük. İçlerinde en zayıf ihtimal Ray Palmer. Spin-off dizisi Legends of Tomorrow‘da oynayacak olan Ray’in olması şu anda biraz zayıf bir ihtimal.

NOT: Damien, Batman’in oğlu olarak bilinmektedir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. dizinin 4. sezonu heyecanlı geçecek. özellikle Batman’ı merak ediyorum dizide

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir