1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sadakatsiz 28. Bölüm

Sadakatsiz 28. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Sadakatsiz yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Sadakatsiz 28. Bölüm ile 5 Mayıs Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Sadakatsiz 27. son bölüm yayınlandı. Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen ve Burak Sergen’in yer aldığı dizinin yeni bölümleri Çarşamba akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Son bölümde Asya vuruluyor! Asya ve Derin’i kaçıran Faruk yakalanıyor ancak çıkan arbede sonucu Asya vuruluyor. Sadakatsiz 28. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sadakatsiz 27. son bölüm özeti.

Sadakatsiz 28. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=BjkK2N8mRAs”]

Sadakatsiz 27. Bölüm Özeti

Derin’den sonra Asya’nın da ortadan kaybolması gündeme bomba gibi düşerken, Gönül aldığı bir haberle derinden sarsılır. Soruşturmada kaydedilen gelişmeler Asya ve Derin’in bulunması yönünde yeni ipuçları ortaya çıkarırken, Volkan ipleri bir kez daha eline almaya kararlıdır.

Asya’yı karşısında bulmak Derin için bir kurtuluş şansı mıdır, yoksa iki kadın arasındaki büyük yüzleşmenin sonuçları beklenmedik bir başka felaketin mi habercisidir?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir