1. Anasayfa
  2. Bölüm İncelemeleri

Arrow Sezon 3 Bölüm 14 İnceleme


1

3 sezondur merakla ve heyecanla izlenen Cw kanalının dizisi Arrow, geçtiğimiz hafta 14. bölümle ekranlara geldi. Bölümün en can alıcı unsuru şüphesiz Slade Wilson canlı kanlı tekrar ekranlara gelmesiydi.

1599688_507140216093199_4198430716019898035_o

Malcolm Meryln ile birlikte eğitimlere başlayan Oliver Queen yani Arrow, 13.bölüm sonunda adaya Thea ile birlikte geri dönmüştü. Meryln, abi-kardeşi adaya gönderirken de planları yapmıştı.  Slade’i kaldığı Argus hapishanesinden kaçmasını sağlayarak bizim abi-kardeşi de tehlikeye atmış oluyor. Bu arada Oliver, Sara’yı Merlyn’in etkisi ile Thea’nın öldürdüğünü söylemek zorunda da kalmış oluyor. Thea bir yandan bununla mücadele etmek zorunda kalırken diğer yandan da Slade tehlikesi de peşlerindedir.

arrow-season-3-episode-14

Zor da olsa abi-kardeş birlikte savaşarak Slade’i etkisiz hale getirmeyi başarırlar. Starling City‘ye döndüklerinde ise Malcolm ile şiddetli bir konuşma yapan Thea, artık ona baba demiyeceğini sadece askeri, ortağı olacağını belirtiyor.

 

Bölümde geri dönüşlerde, Oliver’ın Hong Kong’tan Starling City şehrine gidişlerini, ailesini izleyişini görüyoruz.  Oliver, bir yandan Omega’nın satışını engellemeye çalışırken diğer yandan da ailesine kavuşma hevesiyle Starling’te dolaşmaktadır.Bu sırada da babasının kendisi için bıraktığı mesajı ele geçirir.

Bölüm Fotoğrafları

 

Arrow 3. Sezon 15. Bölüm Fragmanı

 

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Ağu 12, 2015

    dizi de dizi olmaktan çıktı be üstat. arrow mu izliyoruz özcan deniz dizisi mi belli değildi 3. sezon.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir