1. Anasayfa
  2. Bölüm İncelemeleri

Arrow Sezon 3 Bölüm 17 İnceleme

Arrow Sezon 3 Bölüm 17 İnceleme
0

[wpspoiler name=”Spoiler İçerebilir.” ]

Diggle ve Lyla Evleniyorlar.

Diggle ve Lyla evlenmek için hazırdır. Sağdıçları Oliver Queen‘dir. Ama aksilikler peşlerini bırakmaz. Papazın işi çıkar. Felicity ile birlikte düğüne gelen Ray Palmer eski bir papaz olduğu söyler ve nikahı kıydırır.

Sahte Arrow’lar İş Başında

Diğer taraftanda Arrow kılığına girerek suçluları öldüren Suikastçiler Birliği‘nin eseri Arrow Takımı‘nın telefonlarına mesaj olarak gönderilir. Hemen Arrow İn’ine dönerler. Görev paylaşımı yapıp ne olduğunu anlamaya çalışırlar. Diggle ve Lyla kalmak ister ama Oliver, balayına gitmeleri gerektiğini söyler.

İntihar Takımı İş Başında

Diggle ve Lyla balayı için arabaya binip gitmek üzereyken Floyd Lawton ortaya çıkar ve işleri olduğu söyler. Kasnia Cumhuriyetine göreve gideceklerdir. Diggle, Lyla’yı yalnız bırakmaz ve o da gider.

Sahte Arrowlar Öldürmeye Devam Ediyor!

Bu arada sahte Arrowlar yine ortaya çıkmıştır. Arrow, onları yakalamak üzere gider. Fakat birden fazla sahte Arrow vardır. Son olarak da Maseo gelir. Ve teklifi kabul etmezse Ra’s Al Ghul‘un durmayacağını, sende birşeyler gördüğünü söyler. Arrow için bir süpriz vardır. Ray, ATOM kıyafetiyle Arrow’u görmüştür ve bir cihaz ile de içinde kimin olduğunu. Yani Oliver Queen’i.

İntihar Takımında Kimler Var?

Kasnia Cumhuriyetine giden 4 kişilik bir intihar takımı yani Diggle, Lyla, Floyd ve eski Arrow takıntılısı Cutter‘de onlarla birliktedir. Floyd, aşkın kafa karıştırdığını söyler. Diggle, ise karşı çıkar. İçeri girdiklerinde bir süprizle karşılaşırlar. Senatör, olayları kendi ayarlamıştır. Başkan olabilmek adına, kendi rehin ettirmiştir. Ve binada bomba vardır.

Ray Palmer, Arrow’un Peşinde!

Şehirde is Ray Palmer, sahte bir ihbarla Arrow ve Arsenal‘i tuzağa çekmiştir. Kısa bir mücadeleden sonra Arrow onu etkisiz hale getirmiş ve suçsuz olduğu, Felicity‘nin de kendisini seçtiğini söyler. Eğer diğerlerini öldüren ben olsaydım seni de öldürürdüm, Sahte Arrowlar gelseydi de çoktan ölmüştün der.

Floyd Lawton’ın Geçmişinden Bir Kesit Yayınlandı!

Floyd’un geçmişi ise yine karışıktır. Eski bir asker olarak döndüğü evinde tutunamaz. Karısı şikayetçi olur. Hapse girer. Hapiste onu ziyarete gelen biri Andrew Diggle’ı öldürmesini ister. Yani John Diggle‘ın kardeşini.

İntihar Takımının İşi Zor!

Diggle ve ekip içeriden çıkmak zorundadırlar. Bomba patlamak üzeredir. Son bir hamleyle içeri girerler. Fakat Lawton dışarıdadır. Rehineleri kurtarırlar. Ve çıkarlar. Floyd dönmez. Sizin çıkışınızı korumam lazım der ve bomba ile ölür.

Ra’s Al Ghul Durmuyor!

Taklitçiler yine iş başındadır. Ray Palmer, Dedektif Lance, Felicity, Laurel ve Başkan bir toplantı halindedirler. Fakat Sahte Arrow olarak karşımıza çıkan Maseo başkanı öldürür.[/wpspoiler]

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ.

Galeri:

Arrow Sezon 3 Bölüm 18 Fragman

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir