1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Hercai 54. Bölüm

Hercai 54. Bölüm
1

ATV ekranlarının sevilen dizi Hercai artık Cuma günleri değil, yeni bölümü ile yeni yayın gününde ekranlara geliyor. Hercai 54. Bölüm ile 3 Ocak Pazar akşamı ATV ekranlarında yayınlanacak.

ATV ekranlarının sevilen dizisi Hercai yeni yayın gününde ekranlara gelecek. Akıncı dizisinin Cuma akşamları ekrana gelecek olması sebebiyle, Hercai dizisi Maria ile Mustafa dizisinin sona ermesi ile birlikte Pazar akşamları ekrana gelecek. Hercai, 53. son bölümüyle izleyicisinin karşısına çıktı. Sevilen dizinin son bölümüne Miran’ın Reyyan için kar yağdırması damga vurdu. Dizinin son bölümünde; Miran’ın gözaltına alınması Şadoğulları’nda şok etkisi yaratmıştır. Reyyan bir yandan kaybettiği bebeğinin üzüntüsüyle sarsılırken bir yandan da Miran’dan haber alamamanın endişesi içindedir. Hercai 54. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Hercai 54. Bölüm izle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=l24bJeUqLao”]

Hercai 54. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=I0jbyB2x694″]

Hercai 53. Bölüm Özeti

Miran, içine düştüğü durumdan kurtulmaya çalışır. Bu sırada hiç beklemediği biri ona yardım eder. Gizli düşmanını merak eden ve Reyyan’ı koruyabilmek için tedbir almak isteyen Miran iz sürer, tahminleri onu yine Azize Aslanbey’e götürecektir. Ancak bu kez yaşadıklarının sebebi bir başkasıdır. Kendi kanından, canından bir düşmanı vardır. İçine düştüğü durumdan kurtulmaya çalışan Azize’nin ise tek bir isteği vardır, oğlundan aldıklarını ona geri verebilmek. Başta da Dilşah’ı… Füsun Aslanbey’le ilgili gerçekleri öğrenmeye çalışan Hazar, Mahfuz’la konuşmaya gider. Ancak görüşme sonundan onu büyük bir sürpriz beklemektedir. Azize ve Nasuh gerçeğini öğrenen Cihan ne yapacak? Miran, Reyyan’a verdiği sözü tutabilecek mi?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Hercai 54 bolum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir