Sadakatsiz 2. Bölüm
0

Kanal D’nin yeni dizisi Sadakatsiz ekranlara iddalı bir giriş yaptı. Dizinin ilk bölümü oldukça sevildi. Sadakatsiz 2. Bölüm ile 14 Ekim Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarında olacak.

Sadakatsiz dizisi birinci bölümüyle Kanal D ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sözen’in yer aldığı dizide mutlu bir ailenin sadakatsizlik karşısında yaşadıkları anlatılıyor. Kimse yaşattığını yaşamadan ölmezmiş. Doktor Asya (Cansu Dere), kocası Volkan (Caner Cindoruk) ve oğulları Ali (Alp Akar) ile huzurlu ve mutlu bir yaşam sürmektedir. Bu durum, kocasının genç bir kadınla birkaç aydır ilişkisi olduğunu öğrenince değişir. Asya evliliğini kurtarmak ya da sadakatsiz kocasından intikam almak arasında tercih yapmalıdır.

Sadakatsiz 2. Bölüm izle

Sadakatsiz 2. Bölüm Fragmanı

Sadakatsiz 2. Bölüm 2. Fragmanı

Sadakatsiz 1. Bölümde Neler Oldu?

Asya başarılı bir doktordur. Kocası Volkan harika bir eş ve oğulları Ali’ye şahane bir babadır. Üç kişilik çekirdek aile, hep huzur ve mutluluk dolu bir hayat yaşamışlardır. Beyaz güller kadar saf bir ilişkidir Asya’nın gözünde yıllardır süren evlilikleri… Ta ki; Asya, Volkan’ın atkısındaki sarı uzun saç telini görene dek… Volkan’ı, evliliğini ve mutlu sandığı yuvayı sorgulamaya başladığında karşısına çıkan her bir iz, onu bambaşka sonuçlara ulaştırır. Asya bu hikayenin kurbanı olmamak için ne gerekirse yapmaya hazırdır.

Diğer Bölümler:
Sadakatsiz 1. Bölüm

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir