1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Aşk Mantık İntikam 23. Bölüm

Aşk Mantık İntikam 23. Bölüm
0

Fox ekranlarının sevilen dizisi Aşk Mantık İntikam yeni bölümleri ile Cuma akşamları evlerinize konuk olmaya devam ediyor. Aşk Mantık İntikam 23. Bölüm ile 26 Kasım Cuma akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

No:9 Productions imzalı Aşk Mantık İntikam dizisi son bölümü ile ekranlara geldi. Aşk Mantık İntikam 22. bölümde Ozan, bir an önce gidip Çağla ile yüzleşmek istese de Esra onu engeller. Akıllıca davranıp Mert gerçeğini ortaya çıkarmak için başka türlü bir plan yapmalarını önerir.

Aşk Mantık İntikam 23. Bölüm Fragmanı

Aşk Mantık İntikam 22. Bölüm Özeti

Esra, Çağla ile Mert’in buluştuğunu görmüştür. Ozan ise teknede, Çağla ile geçirdikleri geceye dair bir ipucu aramaktadır. Ozan ve Esra, Çağla’yla ilgili şüphelerini birbirleriyle paylaşırlar. İkisi de Çağla’nın gizli saklı bir şeyler çevirdiğine emindir artık. Ozan, bir an önce gidip Çağla ile yüzleşmek istese de Esra onu engeller. Akıllıca davranıp Mert gerçeğini ortaya çıkarmak için başka türlü bir plan yapmalarını önerir.

Diğer tarafta Mert, Çağla’yı giderek köşeye sıkıştırmaktadır. Çağla, Mert’i hayatından tamamen çıkarabilmek için bir buluşma ayarlar fakat Esra ve Ozan tarafından takip edildiğinden habersizdir.

İlginizi Çekebilir
Hercai-bolum-50

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir