1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yasak Elma 99. Bölüm

Yasak Elma 99. Bölüm
0

Fox ekranlarının sevilen dizisi Yasak Elma yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Yasak Elma 99. Bölüm ile 22 Şubat Pazartesi akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Yasak Elma 98. son bölümü ile FOX TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Şevval Sam, Eda Ece, Nesrin Cavadzade’nin yer aldığı Yasak Elma dizisinin yeni bölümünde neler olacağı merak ediliyor. Son bölümde, Cansu’nun beklediği fırsat ayağına geliyor. Ender, Hasan Ali’ye bir teklif sunuyor. Yasak Elma dizisinin 98. son bölümünde; Şahika’nın yaptığı kusursuz plan, Hasan Ali’yi köşeye sıkıştırmaya yetecektir. Ender hisseleri geri alana kadar Şahika’nın bir süre daha saklanması gerekiyordur. Ender ve Şahika, Hasan Ali’nin yaptıklarının intikamını sadece hisseleri geri alarak yapmayacak ve ona çok büyük bir ders vereceklerdir. Yasak Elma 99. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yasak Elma 99. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=sfuqP7sKR3Y”]

Yasak Elma 98. Bölüm Özeti

Şahika’nın ortadan kaybolması Ender’i şüphelendirir. Ender, Şahika’nın öldürüldüğünü düşünerek Hasan Ali’yi suçlar. Hasan Ali ise yaptıklarının gizli kalması için tüm gücünü kullanacaktır. Ender, herkese Hasan Ali’nin bir katil olduğunu ispat etmeye çalışır.

İlginizi Çekebilir
Alev-Alev-Bolum-8

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir