American Horror Story 5.Sezon Fragmanı Yayınlandı

American Horror Story 5.Sezon
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

American Horror Story 5.SezonRyan Murphy ve Brad Falchuk ikilisinin elinden çıkan American Horror Story dizisi 4.Sezonunda büyük eleştiriler alarak izleyicilerinin tepkisini çekmişti. FX kanalında korku ve drama tabanlı konulu dizi Türkiye’de de hatrı sayılır bir izleyici kitlesine sahip. Dizi ekibi eleştileri dikkate alarak 5.Sezonda bir çok oyuncu değişimini gitti. 5.Sezonun ismi “Hotel” olacak olan dizide Jessica Lange’nin diziden ayrılışından sonra, Matt Bomer’i kadrosuna kattı. Matt Bomer’ı izleyenler Glee, The New Normal dizilerinden hatırlayabilir. Ayrıca Matt Bomer The Normal Heart’daki performansıyla Altın Küre kazanmıştır. Yine Glee dizisinden hatırlayacağımız bir başka oyuncu Cheyenne Jackson’da dizinin 5. sezonundaki oyuncu kadrosuna katıldı. Ayrıca bir önceki sezona konuk olan Wes Bentley ve Kathy Bates dizinin yeni sezonunda rol alacak.

Dizinin 5. sezondaki en büyük süprizlerinden biri ise sansasyonel şarkı Lady Gaga. Lady Gaga twitter hesabından yayınladığı videoda American Horror Story’nin 5.Sezonunda yer alacağını duyurdu. Dizide Lady Gaga’nın Hotel sahibi olması bekleniyor.


Çekimleri yaz sonunda Los Angles’da başlayacak olan American Horror Story dizisi Ekim ayında yeni sezonu yayınlanacak. Amerikan Horror Story 5.Sezon için yayınladığı kısa video ile sizlere veda ediyoruz.

 

[yendifplayer video=55]

 • i.
  5 sene önce

  7 Ekim’de başlıyor: Lady Gaga’lı ‘American Horror Story: Hotel’den yeni bir video geldi

  yorum beğen

Sıradaki içerik:

American Horror Story 5.Sezon Fragmanı Yayınlandı